Depo Yan Pad (Stomp Grip) KTM Duke 200 Aliexpress Sipariş ve Montaj

Depo Yan Pad (Stomp Grip) KTM Duke 200 Aliexpress Sipariş ve Montaj
Yazıyı Oyla!

KTM Duke 200 motosikletim için uzun süredir almayı düşündüğüm depo yan pad stomp grip siparişini bir önceki yazımda belirttiğim Enpara.com’un 6 aydır Enparalısı olarak Aliexpress üzerinden kazandığım %50 indirim ile satış aldım.

Aliexpress üzerinden yaptığım kaçıncı alışveriş oldu emin değilim ama KTM Duke 200 için aldığım en faydalı ürünlerden biri depo yan pad stomp grip oldu.

Depo yan pad stomp grip linkini şöyle bırakayım altına da sipariş ekranından bir görüntü bırakarak başlayalım.

ÜRÜN LİNKİ

KTM Duke 200 Depo Yan Pad (Stomp Grip) Sipariş Süreci Aliexpress

Siparişle ilgili bilgileri tablo halinde yine size sunuyor olacağım. Bunun dışında ürünle ilgili şunu söyleyebilirim ki fotoğrafta görünen ürünün aynısı geliyor montajı oldukça basit ve çok da şık duruyor.

Ayrıca satıcı ile ilgili bilgi verecek olursak da sipariş adresi olarak PTT şubesi verdiğim siparişi verdikten birkaç gün sonra PTT şubesi tatile girmiş ve 2 ay kapalı kalacakmış. Satıcıya mesaj attım ve farklı bir adres ile değiştirmesini rica ettim. Siparişi kargoya vermesine rağmen teslimat adresini değiştirip yeni bir takip kodu verdi ve ikinci belirttiğim adrese siparişim ulaştı. Türkiye’de herhangi bir yerde böyle bir sorun yaşasam yardımcı olacaklarına dair pek fazla bir ümidim yok “yapacağ bişey yoh gardeş biz dediğin adrese yolladık onu” derler ve olur biter…

Tabloda yazan fiyatların yarısına satın aldığımı tekrar belirtmiş olayım 🙂


Fiyat ($) Fiyat (TL) Sipariş Tarihi Teslim Tarihi
26,21 $ 90 TL 31 Temmuz 2017 21 Ağustos 2017

Ürün görsellerini de şuraya bırakayım;

Montaj İşlemleri

Yukarıda gördüğünüz ürün görsellerinde en sonda yer alan kısmın açık fotoğrafları çekmeyi unutmam hasebiyle yazarak kısa bir açıklama yapmam gerekecek.

Kırmızı olarak gördükleriniz çift taraflı bantlar bunlardan 4 tane var 2 tane gördüğünüz depo yan pad ise toplamda 4 tane yani elinize toplam 8 parça geliyor.

Montaj işlemine geçmeden şu uyarıyı yapayım!

Depo üzerini öncelikle ıslık bir bezle ardından ise kuru bir bezle silerek toz kalmasını engellemeniz yapışma gücünü arttıracaktır

Yapmanız gereken işlemler ise oldukça basit ilk olarak duke yazan stomp grip i alıyoruz ve onun arkasına uygun gelecek çift taraflı bantı buluyoruz. Ardından beyaz kağıdı sökerek stomp grip in arkasına yapıştırıyoruz sonrasında motosiklet üzerinde uygun yüzeye (ki aşağıda fotoğrafları görebilirsiniz) kırmızı kağıdı sökerek yapıştırıyoruz. Yapıştırırken ufak tefek kaymalar olabilir bu durumda paniğe gerek yok henüz tam yapışmamış olacağı için ufak tefek düzeltmeler yapabilirsiniz. Geri kalan 3 parça için de aynı işlemi yaptığımızda KTM Duke 200 Depo Yan Pad leriniz hayırlı uğurlu olsun.

İki parça olan stomp gripleri yapıştırırken bir ok şeklinde bütünlük sağlayacak şekilde yapıştırmanız görsel bütünlüğü sağlamaya yardımcı olacaktır. Ayrıca iki pad arasında boşluk bırakmadan yapıştırmanız daha hoş bir görüntü veriyor.

Buyrun montaj sonrası görseller;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir